.

.

WT-N901 рачно изработени Долго Бисери Ѓердан Дизајн на накит, 6mm Круг Бели Зрнца 32 Шарм Ѓердан со Teardrop fluorite приврзоци

WT-N901 рачно изработени Долго Бисери Ѓердан Дизајн на накит, 6mm Круг Бели Зрнца 32 Шарм Ѓердан со Teardrop fluorite приврзоци

DEN 1536.00

Износ
Во продавницата.


WT-N901 рачно изработени Долго Бисери Ѓердан Дизајн на накит, 6mm Круг Бели Зрнца 32" Шарм Ѓердан со Teardrop fluorite приврзоци
Точка Законик :
WT-N901
Материјал :
природни fluorite приврзоци
Големина на :
pendant за 45mm
количина :
5pieces на еден многу.
Заврши :
24k вистински Злато позлатен на камен остро, сребрена боја, исто така, на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
32" долго монистра со 6mm круг крем фосилни бисери ѓердан
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

За производот

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Должина:
32 inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
за 45mm
Број На Модел На:
WT-N901
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
18inch

Слични предлози