.

.

Модната Панк Ѓердани Жените Накит B6 ABC

Модната Панк Ѓердани Жените Накит B6 ABC

DEN 81.00
DEN 117.60
-31 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
2.Материјал : алуминиумски
3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
4.Пакет : opp кеси
5.Акции : во парк објект
6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.ПОМИНЕ ISO9001
8.Ги задоволи Европските стандарди
Ѓердан периметар : 47cm

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Компатибилност:
ios
Обликотшема:
Круг
Функција:
Будилникот
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
cm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NS011
Бренд Име:
бесплатни крилја

Слични предлози