.

.

2PC Нејзиниот Еден Негов Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Жени Мажи Љубители Парови Сопруг, Сопруга Момче Девојка Подароци Накит Јака

2PC Нејзиниот Еден Негов Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Жени Мажи Љубители Парови Сопруг, Сопруга Момче Девојка Подароци Накит

DEN 123.00
DEN 143.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 2 PC/Set 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
Bespmosp
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
љубителите'
Pendant Големина:
2-3cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N3112
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Слични предлози