.

.

Мажите Индија Boho Антички Пердув Pendant Ѓердан За Мажи Жени Мушка Шарм Бренд Дизајн Слоевит Ѓердан

Мажите Индија Boho Антички Пердув Pendant Ѓердан За Мажи Жени Мушка Шарм Бренд Дизајн Слоевит Ѓердан

DEN 211.00
DEN 345.12
-39 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
66mmX17mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
GHDZ515
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
Valily Накит

Слични предлози