.

.

2017 Нови Пристигнување Круг Синтетички Камен Краток Pendant Ѓердан Едноставни Геометриски Жените Гроздобер Ѓердан Трговија На Големо

2017 Нови Пристигнување Круг Синтетички Камен Краток Pendant Ѓердан Едноставни Геометриски Жените Гроздобер Ѓердан Трговија На

DEN 107.00
DEN 119.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


2017 Нови Пристигнување Круг Синтетички Камен Краток Pendant Ѓердан Едноставни Геометриски Жените Гроздобер Ѓердан Трговија На Големо
2017 Нови Пристигнување Круг Синтетички Камен Краток Pendant Ѓердан Едноставни Геометриски Жените Гроздобер Ѓердан Трговија На Големо
Реден Број :
xl01425b
Големина на :
слика
Тежина :
13g

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
xl01425b
Стил:
Симпатична/Романтичен
Pendant Големина:
слика
Метали Тип:
Олово-метални Легури,Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Животните
Материјал:
синтетички камен
Тип На Објект:
Геометриски Едноставна Жените Гроздобер Ѓердан Трговија На Големо
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
во 5 дена
Тежина:
Picture
Клучни зборови:
2017 Нови Пристигнување Круг Синтетички Камен Краток Pendant Ѓердан
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
meterial:
Синтетички Камен,Цинк Легура
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози