.

.

Нов Бренд за Накит со Позлатен Сребрен Restone Стакло Сакаат Шише Ѓердан Долго Pendant Ѓердан за Жените Подарок

Нов Бренд за Накит со Позлатен Сребрен Restone Стакло Сакаат Шише Ѓердан Долго Pendant Ѓердан за Жените Подарок

DEN 101.00
DEN 184.32
-45 %

Износ
Во продавницата.

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. цел >=150$,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) Можете да ме контактирате за повеќе информации. Да се обезбеди да се плати минимален данок. Во комбинација со логистика и логистика транзит.Ние ши сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од ( ЕМС/DHL/Aramex ) Хонгконг пост/Кина пост превозот начин ќе зависи од вкупната цена 2.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ние ќе се прогласи како подарок или примерок со мала вредност. Продавачот за Испорака Метод,во САД : Цел >=5$, превозот со бесплатна E-пакет Цел 2. Ова е најдобар во alibaba глобалната брзо се продава услуга стратегија. Многу од клиентите одговор. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Според државниот и националниот транспорт на растојание премногу далеку. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Се чека за причина! Пакет се очекува да пристигне 28 до 40 дена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3.
100% Нов Бренд!
Предмет Тип : Чаша Сушени Цвет Ѓердан
Материјал : Алуминиумски+Стакло+Сушени цвет Pendant Големина : 38*15. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.5 мм Должина : 50 Pacakge вклучувајќи : 1 buc/OPP Вреќа
За оваа drieds цвеќиња,тоа беше ставен во стаклена топка како шарм,но не sticked на стаклена топка Charmingly уникатен, притисне цвет накит е рачно изработени од вистински цвеќиња
Хонгконг Пост/China Post ЕМС DHL/ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 30-45 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

За производот

Бренд Име:
mendittorosa
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
WB0054
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
38*15.5 mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози