.

.

JoursNeige Природни Сина Руда Камен Ѓердан Жолта Калцедон Вода Капка Pendant Среќа за Жените Џемпер Синџир Накит Ѓердан

JoursNeige Природни Сина Руда Камен Ѓердан Жолта Калцедон Вода Капка Pendant Среќа за Жените Џемпер Синџир Накит Ѓердан

DEN 2044.80

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Име на Производ : Природни Сина Руда Камен Ѓердан Pendant : Жолта Калцедон Капка Вода *****Реална Слика*****

За производот

Метална боја:
Мушка 8мм, Мушка 6mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Околу 27*15mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
JoursNeige
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
DHMN034
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Функција:
Никој
Природни Сина Руда Камен ѓердан:
Жолта Калцедон Pendant
Должина околу 68cm:
Моден pendant ѓердан
За Жените Девојка:
Џемпер Синџир

Слични предлози