.

.

Висок Квалитет на Мажите Накит од не ' Рѓосувачки Челик Крст Привезоци Ѓердан со 40CM гума кабелот Синџир на Модни Верски Подарок

Висок Квалитет на Мажите Накит од не ' Рѓосувачки Челик Крст Привезоци Ѓердан со 40CM гума кабелот Синџир на Модни Верски Подарок

DEN 90.00
DEN 120.00
-25 %

Износ
Во продавницата.


Здраво,пријател. добредојдовте на нашата online продавница
Висок Квалитет на Мажите Накит од не ' Рѓосувачки Челик Крст Привезоци Ѓердан со 40 CM гума кабелот Синџир на Модни Верски Подарок
NO : 151121172859
Тежина : 6.6 грам
Големина на : 26.00 X45.00 X2.00 mm
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии За Да Се Избегне Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Превозот
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12 дена;
2. Превозот време : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално ќе пристигне во 20-3 6 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 39-60 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го доби објект од по 50 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние ќе многу ги цениме вашите Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации .
Вашата поддршка коментар е многу важна за нас.
Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
26x45x2mm
Број На Модел На:
151121172859
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
YYW
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Крстот
151121172859:
330253

Слични предлози