.

.

Artilady природни кристал суровини кварц pendant ѓердан антиќ златен ѓердан за жените накит лето стил ѓердан dropshipping

Artilady природни кристал суровини кварц pendant ѓердан антиќ златен ѓердан за жените накит лето стил ѓердан dropshipping

DEN 144.00
DEN 191.52
-25 %

Износ
Во продавницата.


синџир Големина : 45см
pendant големина : 2.5 cm-4.5 cm
Тежина : 12g /pc
внимание : ова е природен кристал,секој pendant има поинаква форма

За производот

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
2.5 cm-4.5 cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN150706003
Бренд Име:
Artilady
Пол:
Жените
Метали Тип:
Железо
Материјал:
Кристално
Местото на Оригиналот:
Жеџијанг,Кина
ocassion:
партија свадба
боја:
Кристално јасна
ѓердан стил:
жените мода tassels ѓердан
Тежина:
12g
објектот време:
нови pendant ѓердан
моден европа жените накит:
моден парична казна накит ѓердан
Објектот Состојба:
Нови
Должина:
40cm

Слични предлози