.

.

Персоналните Панк Ѓердан Ѓердани Мода шарени виножито Tassel Буци Изјава Ѓердан boho Стил Камен Макси Ѓердан

Персоналните Панк Ѓердан Ѓердани Мода шарени виножито Tassel Буци Изјава Ѓердан boho Стил Камен Макси Ѓердан

DEN 309.00
DEN 335.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


Бренд : Jaa Sa
ПРЕДМЕТ ТИП : ѓердан
МАТЕРИЈАЛ : -
ПАКУВАЊЕ : OPP вреќа

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Школка
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
jaasa
Pendant Големина:
-
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
самовила
Стил:
Чешка
Функција:
-
is_customized:
Yes

Слични предлози