.

.

Дизајн Nappy Бебе-Торба Sac На Langer Couche Гласник Tote Бебе Менување Чантата Мала Maternidade Мајка Mummy Торба

Дизајн Nappy Бебе-Торба Sac На Langer Couche Гласник Tote Бебе Менување Чантата Мала Maternidade Мајка Mummy Торба

DEN 2116.00
DEN 2645.28
-20 %

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Дизајн Nappy Бебе-Торба Sac На Langer Couche Гласник Tote Бебе Менување Чантата Мала Maternidade Мајка Mummy Торба
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
Hobos
Затворање Тип:
Патент
Големина:
(30cm
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
LXEM-133
Објектот Висина:
31cm
Објектот Должина:
38cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Ширина:
17cm
Тип На Објект:
Пелена Кеси

Слични предлози