.

.

1 Сет од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Гасна Кочница Pedale Педали за Ауди А1 А2 А3 / S3 ( 8L ) 1995 - 2003 TT + Cabrio 8N Делови за Автомобили Додатоци

1 Сет од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Гасна Кочница Pedale Педали за Ауди А1 А2 А3 / S3 ( 8L ) 1995 - 2003 TT + Cabrio 8N

DEN 333.00
DEN 468.48
-29 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
carmilla
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A1
Година:
1995-2003
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.16kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Педали

Слични предлози