.

.

Алуминиум Гориво Кочница Спорт Нога Педали Остатокот Плоча одговара за Mazda CX-5 CX5 ВО/МТ Автоматско / Рачно Автомобил

Алуминиум Гориво Кочница Спорт Нога Педали Остатокот Плоча одговара за Mazda CX-5 CX5 ВО/МТ Автоматско / Рачно Автомобил

DEN 1185.00
DEN 1247.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Одговара за Mazda CX-5 CX5
Автоматско / Рачно Автомобил
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Направен со Алуминиумска легура & Skidproof rubbers.
Боја : Полира Среброто
Вклучувајќи : 1 сет педали+завртки
Тешки бранеа алуминиумска конструкција со не се лизга studs на педалата површината спречување од лизгање-оф.
Лесно да се инсталира. Професионална помош се препорачува
Ако ви требаат повеќе слики и модели. Ве молиме контактирајте со сервисот. Ви благодариме!
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1. Сите фотографии се вистински фотографии
2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви даде наплата
3. Ве молиме не го вашиот инвеститори повреди во рамките на договорениот период, ако ова е многу важно за нашата заедничка.
4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас
6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

За производот

Тип На Објект:
Педали
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Материјал Тип:
Алуминиум легура & Skidproof rubbers
Специјални Функции:
nonskid
Име На Модел:
MAZDA CX-5 CX5
Објектот Тежина:
1.3kg
Mazda Модел:
CX-5
Бренд Име:
МАО ДАН ШЕН
CX-5-Година:
2014,2013,2016,2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2013-2016
боја:
Полира Среброто

Слични предлози