.

.

DEE Алуминиум Автомобил Додатоци За Мерцедес-Бенц Smart Fortwo Forfour 2015-2017 ВО Гасна Кочница Педалот за гас Педалата Подлога tickers

DEE Алуминиум Автомобил Додатоци За Мерцедес-Бенц Smart Fortwo Forfour 2015-2017 ВО Гасна Кочница Педалот за гас Педалата Подлога

DEN 1306.00
DEN 1718.40
-24 %

Износ
Во продавницата.

Спецификации :
Fitment : Автомобил Додатоци За Паметни 2015-2017 Левата Рака Диск
Материјал : Алуминиум легура & Гума
Пакет Објект Вклучувајќи : 2 парчиња/set ( Педалот за гас педалата+ Сопирачките на возилото)
Инсталација Настава :
1.Romove гума на сопирачките на возилото,а капак на тоа.
2.Капак на педалот за гас на возилото по чистат тоа.
3.Завртка на подложка за нозе на возилото.
СО ЛОГОТО

За производот

Тип На Објект:
Педали
Име На Модел:
LX-208
Објектот Ширина:
5inch
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Должина:
8inch
Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
DEE
Објектот Висина:
2inch
Објектот Тежина:
1.2kg
Специјални Функции:
Antiskid

Слични предлози