.

.

Висок квалитет! Чекор Лентата за Трчање Страна на Одборот За HYUDNAI IX25 2015 - година

Висок квалитет! Чекор Лентата за Трчање Страна на Одборот За HYUDNAI IX25 2015 - година

DEN 7893.12

Износ
Во продавницата.

Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме" Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет", "ЕМС експрес" Или било која друга Курир . за купувачот за испорака на стоката.Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес". Или било кој други Курир
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов во оригинално пакување
Материјал : алуминиум легура со Гума
Вклучува : 1 комплетен сет
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.
Лесна Инсталација, професионални препорачува инсталирање
1. Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме" Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет", "ЕМС експрес" Или било која друга Курир . за купувачот за испорака на стоката.Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес". Или било кој други Курир 2. Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.

За производот

Тип На Објект:
Педали
Објектот Тежина:
17kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Висина:
9cm
Година:
2015-2016
Бренд Име:
KRZXN
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Материјал Тип:
Алуминиум + пластика
Објектот Должина:
180cm

Слични предлози