.

.

Силиконски чоколадо мувла ice cube 15 DIY рачно изработени чоколадо мувла дури и мала ѕвезда силиконски калап CDSM-117

Силиконски чоколадо мувла ice cube 15 DIY рачно изработени чоколадо мувла дури и мала ѕвезда силиконски калап CDSM-117

DEN 84.00
DEN 139.20
-40 %

Износ
Во продавницата.


РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 23*10.8*2cm Дупка големина : 2.5*2.5 cm Производ тежина : 61g
E Асистент детали за производот дефиниција

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-117
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Производот Категорија:
торта мувла
Обликот:
Неправилната Форма
Материјал:
Силика Гел
точка законик:
CDSM-117
Пакување спецификации:
23*10.8*2cm
Цена сегмент:
Тоа е $ 10-20
Употреба:
Торти, печење, желе пудинг
Спецификации:
40%
категорија:
Печење калапи/торта мувла

Слични предлози