.

.

Тип 2100-35 (TJ-0350) Јован Кран Механички Печати|T2100 Еластомер Јастуци Печат (Материјал:Керамички/Јаглерод/NBR) 2100/35

Тип 2100-35 (TJ-0350) Јован Кран Механички Печати|T2100 Еластомер Јастуци Печат (Материјал:Керамички/Јаглерод/NBR) 2100/35

DEN 752.64

Износ
Во продавницата.

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
T2100-35mm Јован Кран Печати |Тип 2100 Еластомер Јастуци Печат за Вратило Големина 35mm Пумпи Серија на Џон Кран Печати Тип 2100 Број на Модел на T2100-35mm Вратило Големина 35 мм Вовед ТИП 2100 Целосно Unitized, Тешки-должност Еластомер Јастуци Вратило Печат : Дизајнирани да бара апликации, Видот 2100 механички печат е компактен, unitized, еден пролет еластомер јастуци печатот со кој нуди максимална трајност и перформанси. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Идеален за употреба во центрифугални, ротари и турбина пумпи, компресори, chillers и други ротари опрема Видот 2100 често може да се најде во вода-базирани апликации, како што се третман на отпадни води, вода за пиење, HVAC, базен и спа и други општи апликации. Ние ќе се направи добра како подарок со ниска вредност, треба да се одговорни за увозни давачки, ако вашата земја е потребно.Еднаков на : Јован Кран Тип 2100,АЕС Печат B05,Flowserve Pac-Печат 140,Фунта 540 работен опсег • Бунари со дијаметар : d1 = 10 . Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ако ви треба добра итно, ние исто така, обезбеди изразат начин(EMS, Fedex и DHL).

За производот

Број На Модел На:
2100-35
Бренд Име:
TLANMP
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Стил:
механички печат

Слични предлози