.

.

Тип 2100-28 (TJ-0280) Јован Кран Механички Печати|T2100 Еластомер Јастуци Печат (Материјал:Керамички/Јаглерод/NBR) 2100/28

Тип 2100-28 (TJ-0280) Јован Кран Механички Печати|T2100 Еластомер Јастуци Печат (Материјал:Керамички/Јаглерод/NBR) 2100/28

DEN 624.00

Износ
Во продавницата.

Ако имате било каква потреба или проблем, ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Повратни информации политика : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас.ние секогаш при тука! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union. Се враќа Термин : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! П : Дали твоето цена вклучуваат увозни давачки? A : Не, нашата цена да не се вклучуваат увоз даноци и coustom должност. +200 °C • Лизгачки брзина : вф = 15 m/s (3000 fpm) • Дозволена axial движење : ±2.

За производот

Број На Модел На:
2100-28
Бренд Име:
TLANMP
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Стил:
механички печат

Слични предлози