.

.

Гаранција Тест Главниот Formatter Одбор За HP 3020 3030 Q2664-60001 Q2688-60002 HP3020 HP3030 Плоча На Продажба

Гаранција Тест Главниот Formatter Одбор За HP 3020 3030 Q2664-60001 Q2688-60002 HP3020 HP3030 Плоча На Продажба

DEN 1384.80

Износ
Во продавницата.

Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот. Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена. Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број. Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст. Ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15~60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Помина нашата ригорозни тестирање барања пред да се организира на пратката. Ние ќе ви даде повеќе поволна цена.
Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот! Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена. Увозни давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
95% нови.
Ве молиме оставете порака по ред .Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.

За производот

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други

Слични предлози