.

.

100 компјутери принтер ink амортизерите УВ амортизерите за Epson stypro 4000 4400 4450 4800 4880 7800 7880 9800 9880 7400 9400 серија печатач

100 компјутери принтер ink амортизерите УВ амортизерите за Epson stypro 4000 4400 4450 4800 4880 7800 7880 9800 9880 7400 9400

DEN 7752.00
DEN 8160.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


100pcs принтер ink амортизерите УВ амортизерите за Epson stypro 4000 4400 4450 4800 4880 7800 7880 9800 9880 7400 9400 7450 9450 серија печатач
1.принтер ink амортизерите е за да се спречи вашиот Epson голем формат принтер печати ја главата затнат, ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месеци
Овие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.
2.амортизерите компатибилен за следните модели :
За Epson Перо Про 7450/9450/7880/9880/7400/9400/4880/4800/4450/4400/4000
Овој нов Компатибилен Амортизерите за Перо Печатач
УВ мастило Отпорни
Посебно Големи Филтер Корисни за Висока Брзина на Печатење

За производот

Број На Модел На:
SPI - УВ амортизерите
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
УВ мастило амортизерите
користат за:
за Epson stypro4800 4880 7800 7880 9800 9880 7400 9400 серија печатач
боја:
Црна
Материјал на амортизерите:
П. P материјал
Се работи за :
вода и база на растворувач инкџет печатари
Колку често треба да го замени?:
На секои 3 месец
Објектот:
УВ мастило амортизерите за Epson 4800 4880 7800 7880 9800 9880 7400 9400
1 многу:
100pcs

Слични предлози