.

.

Висок квалитет на Нови Fuser Вози Опрема За Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 Бела fuser опрема

Висок квалитет на Нови Fuser Вози Опрема За Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 Бела fuser опрема

DEN 1512.00

Износ
Во продавницата.


Висок квалитет на Нови Fuser Вози Опрема За Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 Бела fuser опрема
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

За производот

боја:
Други
Број На Модел На:
C451 C550 C650
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други

Слични предлози