.

.

1Pcs Екран на Допир За Ricoh Aficio 1035 1045 2035 2045 3030 3045 Копир Резервни Делови

1Pcs Екран на Допир За Ricoh Aficio 1035 1045 2035 2045 3030 3045 Копир Резервни Делови

DEN 836.00
DEN 949.92
-12 %

Износ
Во продавницата.


1 Pcs Екран на Допир За Ricoh Aficio 1035 1045 2035 2045 3030 3045 Копир Резервни Делови
Пакетот Вклучува :
1 Pcs Екран на Допир
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување Печатач Модел : За Ricoh Aficio 1035 1045 2035 2045 3030 3045
Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Бренд Име:
vilaxh
Број На Модел На:
За Ricoh 3030
Тип:
Други
Тип:
Екран На Допир
КОЛИЧИНА:
1pcs
Сертификати:
ISO9001, ISO14001, SGS,STMC
Пакување тип:
кутија за пакување

Слични предлози