.

.

2 парчиња Fuser Thermistor За Ricoh Aficio 1022 2022 1027 2027 1032 до 2032 2550 3350B 3025 3030 3352C MP2352 2852 3352 2553 3053 3353

2 парчиња Fuser Thermistor За Ricoh Aficio 1022 2022 1027 2027 1032 до 2032 2550 3350B 3025 3030 3352C MP2352 2852 3352 2553

DEN 829.00
DEN 964.32
-14 %

Износ
Во продавницата.

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Пакет Содржина : • 2 парчиња Fuser Thermistor Пакување Тип на : • кутија за пакување Печатач модел : За Ricoh Aficio 1022 2022 1027 2027 1032 до 2032 2550 3350 B 3025 3030 3352 C MP2352 2852 3352 2553 3053 3353
Banktransfer
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

За производот

Број На Модел На:
За Ricoh 3030
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
Количина:
2 парчиња

Слични предлози