.

.

Control panel собранието За HP M680 M830 M880 X585 680 830 880 585 A2W76-60108 5851-5952

Control panel собранието За HP M680 M830 M880 X585 680 830 880 585 A2W76-60108 5851-5952

DEN 6308.00
DEN 7884.48
-20 %

Износ
Во продавницата.


• Увозни давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
• Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail.Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
• Прифаќаме само Али-плати трансакции.
• Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод, можеме да ги обезбеди следниве shippin
метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX. Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот.
• По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки.
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција.
• Нормален пристигнување време е за 15~60days. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или
купување.
• Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот
добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе се изјасни со пониска вредност,исто како $5,$10,ако количеството голем ќе изјават
што е $20, ние не можат да знаат колку данок ќе биде задолжен како секоја земја diffirent .
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).
• Се надевам дека купувачот не ќе се отвори спорот без conmunication .
• Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15~60days,некои далеку земјата треба повеќе
од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат
со пакет и дестинација.

За производот

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
M680
Тип:
Други
Состојба:
Ве молиме, напишете број на модел по нарачка. 90% нова (Втора Страна) 100% работи

Слични предлози