.

.

Бесплатен превозот нови оригинални за HP6015 6014 6030 6040 Peper pick up roller RL1-1289 RL1-1289-000 печатач делови на продажба

Бесплатен превозот нови оригинални за HP6015 6014 6030 6040 Peper pick up roller RL1-1289 RL1-1289-000 печатач делови на

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.


Име на производ : HP6040/6030/6015/6014 peper pick up roller
ОЕМ Број : RL1-1289
Quatily : 100% нови оригинални
Забелешка : имаме нова високо quatily производ, цената е $60/10 SET,ако ви треба оваа quatily ,ве молам да ми кажете .

За производот

Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
6040/6030/6015/6014
Тип:
Други

Слични предлози