.

.

Бесплатен превозот F186010 DX5 раководител покрие направи во кина се користи за Zhongye Allwin Xuli голем формат печатач dx5 noszel маска

Бесплатен превозот F186010 DX5 раководител покрие направи во кина се користи за Zhongye Allwin Xuli голем формат печатач dx5

DEN 3038.40

Износ
Во продавницата.


опис на производот
Бесплатен превозот F186010 DX5 раководител покрие направи во кина се користи за Zhongye Allwin Xuli големи
формат печатач dx5 noszel маска
производ спецификите
внимание ве молам
производ екранот
со производот
плаќање /испорака /враќање
испорака детална :
1. Ве молиме confrim вашата Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка .ние ќе испрати
производот за да можете веднаш по извршената уплата
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната , стигнат до поголемиот дел од земјата
околу 30-50 работни дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако donot добиете производот во 50 работен ден .
и ве молиме да ни даде 3 работен ден да cheacking на undelivered пакет
и причината .Ако тоа е нашиот производ ,ние ќе рефундирање на парите за вас
Се враќа
1.Целосна наплата ќе се даваат ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба
2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за reture превозот со правилно пакување
4.Откако примање содржини. ние ќе рефундирање на дека веднаш
пакет и повратни информации

За производот

боја:
BK
Број На Модел На:
DX5 растворувач колектор
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
dx5 маска глава за печатење
користат за:
mutoh mimaki allwin xuli thunderjet човековите печатач
Местото на Оригиналот:
Кина
Функција:
Врвен квалитет
тип на мастило :
растворувач мастило / УВ мастило
време на испорака:
1-2 работен ден по потврда на плаќањето
Превозот начин:
dhl емс тнт fedex кина, воздухот пост
Тежина:
0.5 КГ
Погоден Глава За Печатење:
dx5 глава за печатење

Слични предлози