.

.

10 компјутери Принтер Ink Амортизерите за Ролан 740 540 печатач

10 компјутери Принтер Ink Амортизерите за Ролан 740 540 печатач

DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.


10 компјутери Принтер Ink Амортизерите за Ролан 740 540 печатач
Детални информации
Име На Производ : Принтер Ink Амортизерите
Printer Model : За Ролан 740 540
MOQ : 10 компјутери
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Опис
Материјал : Направени од увезени филтер со П. P материјал.
Карактеристики опис : отпорни на Корозија. Може да се користи во сите видови на мастило.
Ефект : Филтер мастило за да се спречи блокирање на млазницата.
Висока стабилност како оригиналот, на амортизерите. Голем компатибилен опсег.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Повеќе Производи
Омилени
Ако се чувствувате овој производ Да, ве молиме Додадете Желба Листа или да го Додадете во Кошничката.
За Повратни Информации
1.По примените стоките ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас на и напишете го вашиот коментар ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите услуги, ви благодарам многу за вашиот вид на поддршка.
http : //activities.aliexpress.com/adcms/help-aliexpress-com/feedback_suppliers.php
2.Ако имате било какви проблеми и прашања по примените стоки, ве молиме контактирајте со нас на почетокот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа :

За производот

Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
За Ролан FJ-740
боја:
Бела
Тип:
Други
Име на производ:
принтер ink амортизерите
Модел На Печатач:
за Ролан 740 540
кертриџ модел:
За Ролан
Чип Вид:
чип
Пазарот:
Светот
тип на мастило:
Пигмент мастило / Боја мастило / Сублимација мастило
MOQ:
10 Компјутери
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост итн
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.

Слични предлози