.

.

TWOHEARTSGIRL Тренд Флорални Стил Патнички Куфер Покрие Класичен 18-28inch Багаж Заштитна Прашина ги Покријат Патните Додатоци

TWOHEARTSGIRL Тренд Флорални Стил Патнички Куфер Покрие Класичен 18-28inch Багаж Заштитна Прашина ги Покријат Патните Додатоци

DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Материјал Состав:
85%полиестер+85%spandex
Број На Модел На:
S/M/L
Објектот Должина:
50cm
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
70cm
Објектот Тежина:
200g
Патување Додатоци:
багаж маска
Бренд Име:
twoheartsgirl
Објектот Ширина:
20cm
Големина:
да 18/20/22/24/26/28 инчен багаж случај
кориснички:
Yes
Точка име :
багаж покрие водат ткаенина
Тип На Објект:
прашина доказ,се водат,анти-прашина,Нула

Слични предлози