.

.

auto автомобили багажникот мат товар лагер за ФОЛКСВАГЕН Поло PASSAT ГОЛФ САНТАНА Touran JETTA Tiguan БОРА Sagitar magotan буба Phaeton Touareg

auto автомобили багажникот мат товар лагер за ФОЛКСВАГЕН Поло PASSAT ГОЛФ САНТАНА Touran JETTA Tiguan БОРА Sagitar magotan буба

DEN 3142.00
DEN 3307.20
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно-drived.

За производот

Боја Име:
црна, жолта, кафеава
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
90cm
Буба-Година:
2015,2010,2014,2008,2013,2009,2012,2011
Фолксваген Модел:
Златица
Објектот Тежина:
2kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
Myfmat
Име На Модел:
3
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
60cm
Објектот Дијаметар:
50cm
Специјални Функции:
водоотпорен лесно чистење трендовски
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
6cm

Слични предлози