.

.

Лето Дише Мрежа Деца Чевли Единствен Нето Крпа На Слободното Време На Децата Спортски Чевли Нови 2017 Секојдневен Момчиња Чевли Девојки Патики

Лето Дише Мрежа Деца Чевли Единствен Нето Крпа На Слободното Време На Децата Спортски Чевли Нови 2017 Секојдневен Момчиња Чевли

DEN 703.68

Износ
Во продавницата.


[1] Мерка додека стои со ногата цврсто на подот и паралелно со другата нога. [2] Мерка Insole на вашиот користат чевли, "Insole - за 0.8 cm = Нога должина" Големина броеви се разлика за секој земји. Откако ќе знаете вашата нога мерења,а потоа изберете исти големина. Ако постои било quesitons на големини, ве молиме контактирајте со нас слободно .Ви благодариме за забележување. Прирачник за мерење, грешка од 1-2cm, ве Молиме за разбирање.
НОВИ 2016 година лето деца Дише мрежа чевли единствен Нето крпа слободно спортски чевли Шупливи-out патики деца чизми деца чевли девојки и момчиња
НОВА 2014 лето деца деца, момчиња и девојки Дише мрежа чевли за Деца чевли единствен Нето текстил, чевли слободно спортски чевли спортски патики чизми деца чевли бесплатен превозот
Продавница Категории :
Начин на плаќање : Повеќе Плаќање прашање , ве Молиме проверете на линкот :
Превозот и Ракувањето со Политика : - предметите ќе бидат брод наскоро кога доби потврдена исплатата. - Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. - Потврдете со вашиот царински пред да купите. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. обично ќе брод на сите наредби како подарок и го прогласи за да се минимизира купувачи увоз доход. - Тоа обично трае околу 4 до 8 работни дена од експрес, и 15-50 работни дена од Кина, Воздухот mail да брод вашата земји. Повратни информации : 1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, Pls љубезно ни остави еден позитивен фидбек. 2. Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.

За производот

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3.5, 4, 4.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
18M,26M,10T,23M,20M,14T,9T,33M,4T,27M,6T,8T,28M,11T,12T,13T,7T,34M,>14T,5T,21M,19M,25M,24M,31M,29M,32M,3T,22M,30M,35M
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ TAFFY
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
TPR
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
TPR
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Полиестер
Големина:
26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37
Тип На Производ:
Деца Чевли,детски Чевли,Девојки Чевли,Момчиња Чевли,Бебе Чевли,Чизми
Прашање Датум:
До 2015 лето
Прибл.Возраст:
Деца (1-4 Год.), Мало Дете (4-8 Години),Големо Дете (8-12 Години)
Број На Модел На:
DTK013
Пол:
Бебето & Момчето & Девојка Чевли,Патики За Девојка и Бо
Моделот И Стил:
Удобно,Мода,Нежно,Чисто,Спорт,Трчање,Одбор
Шема:
Шупливи-out
боја:
Сина,Зелена,Розова,Розово,Црвено
Производот Категорија:
Деца Патики,Момчиња Патики,Девојки Патики,Патики Бебе Krosovki

Слични предлози