.

.

12Pcs се Повлече Назад Мини Автомобили Racer Деца Роденден Играчки Корист Материјали за Момчиња рекламирање материјали Piñata Спојници се Третираат Goody Торба

12Pcs се Повлече Назад Мини Автомобили Racer Деца Роденден Играчки Корист Материјали за Момчиња рекламирање материјали Piñata

DEN 235.20

Износ
Во продавницата.


Ова е одличен подарок или партија корист за децата, особено за момчињата кои се чини дека се автомобил-ум. Тоа е возбудливо и забавно да се повлече назад и да се види тоа зумирање низ собата. Исто така, може да биде симпатична декорација на вашето возило или автомобил тематските партија. Тие доаѓаат во Црвена, Зелена, Виолетова и Сина, Портокалова и сл. да одговара на темата на вашата следна забава. Секој поединечно пакувани. Секој пакет вклучува 12 парчиња со 6 различни бои. Секоја големина на : 5*3*2.5 cm Playmat не е вклучено Предупредување : Мали делови. Не е за деца под 3 години

За производот

Повод:
Партијата,Децата Ден,Роденден
Бренд Име:
Felizever
Шема:
Никој
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
12pcs
Број На Модел На:
A-0025
Возраст Опсег:
>3 години
Големина:
5*3*2.5
Спецификација:
0.7-0.9M

Слични предлози