.

.

10pcs* Персоналните Дами Бамбус & Хартија Фан Шупливи Од Страна Виткање Фанови Отворено Танцување Свадба Партија Корист PPF01

10pcs* Персоналните Дами Бамбус & Хартија Фан Шупливи Од Страна Виткање Фанови Отворено Танцување Свадба Партија Корист PPF01

DEN 697.92

Износ
Во продавницата.


Ве молиме љубезно ме напушти вашиот личен Текст како : Имиња и Од мене по плаќање. Многу Ви Благодариме : )
1.Quantites : 10 парчиња
2. Димензии : 21 см (Должина)
37 см (Отвори Ширина)
3.Matterial : Хартија и Бамбус Ребра
4.Боја : Вкупно 11 бои.
5.Боја може да биде малку различни во различни следење, ве Молиме да обрнете внимание.
6.Превозот времето е голем проблем за време на нашиот меѓународен бизнис,Искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо по плаќање.
Плаќање :
Што Плаќањето ќе биде јасно рок од 1-2 дена!
Превозот : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на определено време по Исплата е расчисти.
Економски превозот треба околу 20-30 дена да повеќето земји.
Но треба малку подолго време за да Јужна Америка околу 30-50 дена.
Ве молиме да земете во тоа како референца. Или ако имате очекува време, ве Молиме потврдете го со мене во прв план.
Услови на Продажба :
Ние поддршка wholesales,Ако сакате трговија на големо цена , ве молиме контактирајте ме за да разговараат за детали.
Ние ќе им понуди на вашата најдобра цена, ако ви се случува да се одржи на големата цел.
Контактирајте со Нас за тоа : Ние сме работи од понеделник до сабота текот на денот, поради време равенка, Можеме да не може да ви одговори во времето. Но, ние и ветуваме ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа.
Ако сакате да разговараат лице во лице побрзо и поевтино, можете да се регистрирате во , и ние може да се размена на инстант разговор кога сме и на линија.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивно е многу важна за нас.
1.Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве Молиме љубезно не ни корист, и оставете го 5-ѕвезди за подобрување на нашиот бизнис.
2.Ако никакви проблеми за време на нашиот бизнис, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво, ние сме многу чесни продавачот, ќе се обиде најдобро да се направи во право за вас и
обезбеди најдобра услуга премногу. Вашата Доверба и комуникација ќе направи ни една голема поддршка.
Уживање во шопинг тука!

За производот

Шема:
Полна Боја
Повод:
Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Бренд Име:
yangsion
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PPF01
Материјал:
бамбус
Број на Компјутери:
10pcs
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Слични предлози