.

.

свадба корист подарок и рекламирање материјали за гости -- Кристал Трепкане Стар Шише Вино Затка партија сувенири 100pcs/многу

свадба корист подарок и рекламирање материјали за гости -- Кристал Трепкане Стар Шише Вино Затка партија сувенири 100pcs/многу

DEN 8920.00
DEN 9696.00
-8 %

Износ
Во продавницата.

ви благодариме на соработката. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Контактирајте со нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 3-5 работен ден по исплата потврди. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор.ви благодариме!!!. 8cm
КУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ :
1)Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само
2)Превозот
1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена размена
услуга од превозот датум против неисправни производи.затоа што ние ќе направиме се што можеме за да се реши проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена
свадба корист подарок и рекламирање материјали за гости Кристал Трепкане Стар Шише Вино Затка партија сувенири 100pcs/многу
Количина : 100pcs Материјал : не ' Рѓосувачки Предмети Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како на сликата(Бела) Приближна Големина : Прибл. Клиентот е одговорен за враќање.
Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.

За производот

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Никој
Број На Модел На:
ОЕМ
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc

Слични предлози