.

.

персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација, Невестата и Младоженецот Име и Датум

персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација, Невестата и Младоженецот Име

DEN 1058.00
DEN 1058.40
-0 %

Износ
Во продавницата.


Јас ќе го додадете на вашите информации.
Можете да избор еден од дизајн за вашата свадба, секој број е само за еден дизајн, ако купите 2 многу, можете да избор две дизајн.
Само лупам и стап!
Димензии : 4cm
Тие, исто така, работи одлично на шише за вода капаци! ( ние, исто така, имаат и други големина, ве молиме контактирајте со нас.)
Налепници само, без бонбони вклучени.
Вклучуваат следниве информации во БЕЛЕШКИТЕ НА ПРОДАВАЧОТ кутија :
Невестата & Младоженецот Имиња
-Свадба Датум
-Бојата Не
Пред да се печати stiker, ние ќе ви испратиме дизајн датотека за потврди прво, и ве молиме да обрнете внимание на ова дена, многу ви благодариме.
Прашања во врска со Налепници & Тагови 1.Потврди дизајн пред печатење Откако ќе го поставите цел,ние ќе ви испратиме дизајн датотека во 12hrs,за да бидете сигурни дека купувачи може да добие парцела што е можно поскоро, ве молиме проверете го ова на време, или на налепници ќе бидат испратени директно . 2. Е на сите видови на карактери или букви се достапни ? Да, тоа е. Сите јазични знаци се прифатливи. 3. Јас може да се испрати на логото од моите сопствени? Да, ве Молиме да ни го покажува вашето лого пред да ставен на ред за понекогаш некои од вашето лого се недостапни. Ви благодариме. 4. Како да испратите текст за да продавачот? Таму ќе има граница за вас да го напушти текстот што треба кога ќе поставена цел. Но не може само да напишете на англиски јазик Карактер. Ако ви треба други Букви ве молиме кликнете цел пораки за да ни остави текст што ви треба. Ве молиме да се осигурате текстот што ни остави е точно. 5.Може да се печати истиот дизајн како ознаки? Yes (да).Ако ви треба ознаки, ве молиме да ги достави цел прв, но не и плати, и да контактирате со нас за измени цена, тоа само ќе чини повеќе од $1. Ви благодариме. 6.За големината Кога ќе избор на големина, pls разгледа дизајн писмо, ако дизајнот имаат многу писма, и ќе избор дијаметар 20mm или 28mm, писмото ќе биде изгледа многу мали. ви благодариме.

За производот

боја:
за стап со корист, за висат со корист
Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Мустаќи,Невестата & Младоженецот
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Дијаметар:
3cm

Слични предлози