.

.

12PCS Свадба корист и подарок симпатична мечка свадба сувенири се врати подарок деца партија корист

12PCS Свадба корист и подарок симпатична мечка свадба сувенири се врати подарок деца партија корист

DEN 638.00
DEN 750.24
-15 %

Износ
Во продавницата.


Симпатична мечето подарок бебе туш крштевањето услуги сувенири дете роденденска забава подароци
материјал : рамни свила ткаенини+висок степен на полнење памук
должина : околу 12cm
боја на располагање : пинк/сино/red/виолетова/кралска сина
Прилагодлива : бебе туш услуги,дете роденденска забава подароци/свадба сувенири
За една многу,прифаќаме само една боја,мешана боја за една многу не е прифатливо.Ви Благодариме
Начин На Плаќање
Прифаќаме само за плаќање од страна на Зачувам
Кога ќе ја видите вашата исплата,ќе го испрати на стоки надвор од 5 дена.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Превозот Информации
Затоплување answer : ___________________________ Note : Сите наши пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail,тоа е да не се над 2kg
земајќи за 15-30days. за да стигнат до вас.
Ако објектот е во итно треба ,треба користете експрес,pls љубезно првиот контакт со нас, ние ќе работат на
најсоодветен изразат начин за вас,на грофот од екстра изразат такса за вас.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,
се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Ако имате било незадоволство,
ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
И ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

боја:
Црвена, светло сина, Виолетова, длабоко сина, Розова
Шема:
Цртан филм животинско
Повод:
Партија,Дипломирањето,Назад На Училиште,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Денот На Благодарноста,Роденден
Број На Модел На:
009
is_customized:
No
Бренд Име:
KIDELIGHT
Материјал:
Платно
Материјал:
станот свила ткаенини+висок степен на полнење памук
боја:
разни
Големина:
12CM
Стил:
мечето
погоден:
бебе туш услуги/дете роденденска подарок
карактер 1 :
бебе туш крштевањето услуги
карактер 2 :
бебе туш крштевањето услуги на сувенири
карактер 3 :
мечето подарок бебе туш крштевањето услуги

Слични предлози