.

.

Зимски Топла Капа Мотоцикл Windproof Лицето Маска Шапка Вратот Шлем Beanies За Мажи Жени Спортски Велосипед Топлинска Руно Balaclava Шапка

Зимски Топла Капа Мотоцикл Windproof Лицето Маска Шапка Вратот Шлем Beanies За Мажи Жени Спортски Велосипед Топлинска Руно Balaclava

DEN 401.00
DEN 431.52
-7 %

Износ
Во продавницата.


Зимски Топла Капа Мотоцикл Windproof Лицето Маска Шапка Вратот Шлем Beanies За Мажи Жени Спортски Велосипед Топлинска Руно Balaclava Шапка
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Полиестер ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природни Полиестер
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

За производот

боја:
Црвена, Сина, Црна
Тип:
Партија Маски,Ужас
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Ноќта на вештерките
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
LM2016-302-3-18
Маска Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes

Слични предлози