.

.

Нови Страшно Кловн Маска Голема Уста Црвена Коса Носот Cosplay Полно Лице Хорор Маскарада Возрасни Дух Партија Маска за ноќта на Вештерките Играчки Реквизити

Нови Страшно Кловн Маска Голема Уста Црвена Коса Носот Cosplay Полно Лице Хорор Маскарада Возрасни Дух Партија Маска за ноќта

DEN 758.00
DEN 815.52
-7 %

Износ
Во продавницата.

Нови Страшно Кловн Маска Голема Уста Црвена Коса Носот Cosplay Полно Лице Хорор Маскарада Возрасни Дух Партија Маска за ноќта на Вештерките Играчки Реквизити За нас : Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка.

За производот

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
LM2484
Маска Материјал:
природни еко-пријателски латекс
is_customized:
Yes

Слични предлози