.

.

24xNew мешани големини светло сина, сива боја бела ткиво хартија bunting пом poms свадба партија ѕид виси декоративни банер гарланд

24xNew мешани големини светло сина, сива боја бела ткиво хартија bunting пом poms свадба партија ѕид виси декоративни банер гарланд

DEN 815.52

Износ
Во продавницата.


Ставка. : Ткиво хартија пом poms
Материјал : Safty еколошки Ткиво хартија прибл.14-17g/gsm
Големина : 8" : 5pc светло сина + 5pc сив + 5pc бела / 12" : 3pc светло сина+3pc сив +3pc бела
Боја : 3 бои asst.
Пакетот вклучува : 24 poms.
Важно тоа : Тоа е пре-сече лист на ткиво хартија па DIY соберат дали е потребно, Pls размислете за тоа пред да го купат тоа.

За производот

Повод:
Пол Открие,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Децата Ден,Пензионирање,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
RIDOU
Број На Модел На:
TPPP71
Шема:
Полна Боја
Големина:
M
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткиво Хартија

Слични предлози