.

.

4pcs Бесплатен превозот ЉУБОВ Свадба Знак 15*13*2CM свадба декорација ЉУБОВНИ писма

4pcs Бесплатен превозот ЉУБОВ Свадба Знак 15*13*2CM свадба декорација ЉУБОВНИ писма

DEN 553.92

Износ
Во продавницата.


Почитувани купувачот, ако не ја прими стоката или стоката се оштетени, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде разумно решение. answer : ___________________________ note : 1, бидејќи производот е рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка, ве молиме да се разбере. 2, поради светлината и прикажување на боја, слики и во боја може да бидат различни, ве молиме да се разбере.
Детали за производот :
големина : 15*13*2 CM
quanlity : 1 сет ,ЉУБОВ
Забелешка : Овој производ не се вклучени скала !
На површината има боја слој, многу мазна, но не ќе сакаат дрво. Ве молиме да се биде внимателен да ги купите ако ви пречи, ви благодарам.

За производот

Повод:
Денот на мајката,Денот на Вљубените,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Роденден
Бренд Име:
ву fang
Шема:
Писмо,Со Солидна Боја
Материјал:
WPC одбор

Слични предлози