.

.

12xNew мешани големини 4 6 8 Жешка розова ткиво хартија bunting мед чешел poms свадба партија ѕид виси декоративни банер гарланд

12xNew мешани големини 4 6 8 Жешка розова ткиво хартија bunting мед чешел poms свадба партија ѕид виси декоративни банер гарланд

DEN 383.52

Износ
Во продавницата.


Ставка. : Ткиво хартија пом poms
Материјал : Safty еколошки Ткиво хартија прибл.14-17g/gsm
Големина : 4" : 6pcs, 6" 4pcs, 8' 2бр
Боја : Топло розова
Пакетот вклучува : 12 poms.
Важно тоа : Тоа е пре-сече лист на ткиво хартија па DIY соберат дали е потребно, Pls размислете за тоа пред да го купат тоа.

За производот

Повод:
Бренд Име:
RIDOU
Број На Модел На:
TPHC11
Шема:
Полна Боја
Големина:
M
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткиво Хартија

Слични предлози