.

.

100pcs/тркалаат Балони Додатоци Балони Лепак трговија на Големо Свадба Birthday Балон Налепници Декорација Партија Додатоци

100pcs/тркалаат Балони Додатоци Балони Лепак трговија на Големо Свадба Birthday Балон Налепници Декорација Партија Додатоци

DEN 204.48

Износ
Во продавницата.


Како може балон се лепат на ѕидот alt
Хелиум пополнување!
Alt НЕМА~NO~ е премногу скапо. Балон ќе чини $56. И само може да се плови околу 6 часа ох. Изгледот на собата не е толку тешко неколку часа на виталност, не е достоен за премногу.
ALT со двојно се соочуваат со лепак!
НЕМА~NO~NO~alt тоа не е ѕид е уништен? Како може да ново декорирани брак соба, па според првобитниот капитал саботажа малку ~ ~ ~
Она што можам да направам?
Еј ~ ~ погледне надолу о. Изгледа добро! И може да се отстрани целосно, без напуштање на цврсти честички на форумот.
[Спецификација] дијаметар 10мм дебелина 0.5 mm
Леплива висока вискозност
Начин на употреба : (предупредување : не користете ги прстите од капка)!
Мора да се стави на објектот директно на "лепак точка" површината, а потоа префрлен на објект, може да се залепи на друг објект што е

За производот

боја:
Јасно
Повод:
Број На Модел На:
Балони Налепница
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Шема:
Полна Боја,Точка
Пакување големина:
5 * 5 * 10 cm
Бруто тежина:
15 g/a
Тип На Објект:
Сет
Пакување:
OPP вреќа
Функција:
Денот на вљубените Декорација
Материјал:
Балон Налепница
Функција:
Роденден Декорација,Денот на Вљубените Декорација,Балони Додатоц

Слични предлози