.

.

(150pcs/многу)12mm Празно Дрво Плоштадот Earring Додатоци Недовршени Селски Монистра 0.5 - CT1298

(150pcs/многу)12mm Празно Дрво Плоштадот Earring Додатоци Недовршени Селски Монистра 0.5 - CT1298

DEN 321.00
DEN 360.00
-11 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање. Ве молиме да ни порака за да ја прилагодите цена.
Опис На Производот
· Matetial : Висок квалитет иверица ;
Страна на страна, големина :
Прибл. : 0.5 инчи Ширина x 0.5 инчи Висина x 1/8 инчи, дебелина;
Прибл. : 12 mm Ширина x 12 mm Висина x 3 mm дебелина;
Боја : Природна боја; Состојба : Brand new.
· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Овој плоштад можат да се разликуваат малку со бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Свадба Ознаки / Совети Картички / Сакаат Дрво Ознаки / Придружба Картички / Корист Ознаки / Копче За Среќен Брак Висат Ознаки / Место Картички / Гроздобер. Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етикети, или Совети Картички.
Пакет
· 150 вкупно
Плаќање и Испорака
· Alipay или Western Union, TT.
· Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.Исто така купувачите ќе биде responsitlbe за какви било Царински давачки или additinal такси.
· БЕСПЛАТЕН превозот,тоа обично трае околу 7-55 дена да бидат испорачани.
· Изразат Превозот,Кој обично трае околу 4-10 дена.Ве молиме имајте во предвид ние не профитираат од превозот,така и за комбинација на превозот и повеќе производи,ве молиме контактирајте со нас за ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ЦЕНАТА на ВКУПНИОТ ТОВАРЕН ПОЛНЕЊЕ. : )
За Нас
· Со било кое прашање или барање, ве молиме оставете порака за нас. Или сте само може да ни даде на повик во 86-579-84248114
Ние секогаш ги цениме вашиот бизнис!

За производот

Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Божиќ Партија,Ноќта На Вештерките,Нова Година,Дипломирањето,Велигден,Свадба
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
HJYEXD

Слични предлози