.

.

(20pcs/многу) 3 Празно Јасно Акрилик на Свеста Панделки Копче Синџир Рак Назнаки Зачувајте ги Датум 76mm -AC1110

(20pcs/многу) 3 Празно Јасно Акрилик на Свеста Панделки Копче Синџир Рак Назнаки Зачувајте ги Датум 76mm -AC1110

DEN 516.00
DEN 614.40
-16 %

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
· Материјал : Високо квалитетен Еко-Пријателски Акрилик
· Дијаметар Од Големината :
Прибл. : 2.2 инчи Ширина x 3.0 инчи Висина x 0.07 инчи, дебелина ;
Прибл. : 56 mm Ширина x 76 mm Висина x 2 mm дебелина ;
Бои : Јасно Боја;
Состојба : Нова .
· Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : дебелината може да се разликува малку .
Секој акрилик доаѓа со заштитна хартија/пластика, ве молиме да го отстраните овој пред употреба.
Пакет
· 20pcs вкупно
Плаќање и Испорака
· Alipay или Western Union, TT.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.Исто така купувачите ќе биде responsitlbe за какви било Царински давачки или additinal такси.
· БЕСПЛАТЕН превозот,тоа обично трае околу 7-55 дена да бидат испорачани.
· Изразат Превозот,Кој обично трае околу 4-10 дена. Ве молиме имајте во предвид ние не профитираат од превозот,така и за комбинација на превозот и повеќе производи,ве молиме контактирајте со нас за МЕНУВАЊЕ НА ЦЕНАТА на ВКУПНИОТ ТОВАРЕН ПОЛНЕЊЕ. : )
За Нас
· Со било кое прашање или барање, ве молиме оставете порака за нас. Или сте само може да ни даде на повик во 86-579-84248114
Ние секогаш се служи со полно срце и душа!

За производот

Повод:
Роденден,Ноќта На Вештерките,Забава,Свадба,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Бренд Име:
SyaSibo
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AC1110
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes

Слични предлози