.

.

HAOCHU 16 Tull се Тркалаат 9 Бои Кристал Organza Ткаенина за Свадба Ткаенина Табела Покрие DIY Цвет Здолниште Партија Декорација 20 милиони/многу

HAOCHU 16 Tull се Тркалаат 9 Бои Кристал Organza Ткаенина за Свадба Ткаенина Табела Покрие DIY Цвет Здолниште Партија Декорација

DEN 371.00
DEN 431.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : HAOCHU Бренд Материјал : Organza Големина : 16inch 40cm(Ширина)*20meters(Должина) Боја : 9 бои како фотографии покажуваат Пакет содржина : 20м x Organza

За производот

Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба,Божиќ
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HAOCHU
Број На Модел На:
organza -1640cm
Материјал:
organza
Големина:
16 inch 40cm(Width)*20meters(Length)
Материјал:
Organza Ткаенина
се користи за :
Празнична & Партија Материјали
Бои:
9 избере бои за

Слични предлози