.

.

HAOCHU 45m/многу 40cm широк Мека Чиста DIY Organza Ткаенина За Крштевање Свадба Декорација Стол Покрие Sash Tulle се Тркалаат за Туту Здолниште

HAOCHU 45m/многу 40cm широк Мека Чиста DIY Organza Ткаенина За Крштевање Свадба Декорација Стол Покрие Sash Tulle се Тркалаат

DEN 823.00
DEN 1247.52
-34 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : HAOCHU 45m/многу 40cm широк Мека Чиста DIY Organza Ткаенина За Крштевање Свадба Декорација Стол Покрие Sash Tulle се Тркалаат за Туту Здолниште Боја : 9 бои, Како фотографии Материјал : Rayon Лист Големина : 0.4 m(w) * 45m(L) Употреба : На Organza Ткаенини се направени од најлон, и совршен за свадба decorat , вклучувајќи стол лакови, украси, чаир sashes, табела парчиња,завиткување на вашата свадба услуги или подароци. Tulle може да се намали како ви се допаѓа. Пакет содржина : Една ролна (0.4 м во ширина * 45m должина)
OPP пакет за секој roll :
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

За производот

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Никој
Бренд Име:
HAOCHU
is_customized:
Yes
Големина:
L
Број На Модел На:
organza-40cm ширина
Материјал:
organza
Големина:
0.4m width*45m long
Тежина:
330g/45m
боја:
9 бои
Производ модел:
organza-0.4
Тип:
Свадба & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Слични предлози