.

.

3pcs/set(Гости книга+Пен Носителот+Прстен Перница) Елегантна Бела Чипка Цвеќе Оркестарот Свадбена Прослава Материјали Поставува

3pcs/set(Гости книга+Пен Носителот+Прстен Перница) Елегантна Бела Чипка Цвеќе Оркестарот Свадбена Прослава Материјали Поставува

DEN 1537.00
DEN 1727.52
-11 %

Износ
Во продавницата.


3pcs/set(Гости книга+Пен Носителот+Прстен Перница) Елегантна Бела Чипка Цвеќе Оркестарот Свадбена Прослава Материјали Поставува
Функција :
Овој прстен перница поставите совршен за свадба партија, додадете постојан прекрасен меморија за вашиот голем ден.
Овој прстен перница украсени со сатен лента и предизвика двојно срцето дијамант тока да им се прстен.
Рака назад за прстен носител, погодно да се одржи.
Тоа е доволно мала да се вклопи во твоите најдобри човек или grooms 's pocket.
Материјал : Сатен,Лента,Чипка,Цвеќиња
Боја : Бела
Гостин книга големина : 16*24.5 cm(6.3"*9.65")
Прстен перница големина : 20*20cm(7.87"*7.87")
Пен носителот големина : 9*9*2cm(3.54"*3.54"*0.79")
Тема : Свадба
Пакетот вклучува : 3pcs/set(1pc Пен носителот+1pc Прстен перница+1pc Гостин книга)
Пакување : Кутија
Примена : Невестата и Младоженецот. Свадба Декорации, Прослави, Декорација. Посебен настан.
Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.

За производот

Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето
Бренд Име:
луди партија
Шема:
Цвет,Солидна Боја
Број На Модел На:
M2017071507
Материјал:
Памук
is_customized:
Yes
Големина:
S
Тип:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Покривање Ткаенини Сатен Чипка Лента
боја:
Бела
Тема:
Свадба
Гостин книга големина:
16*24.5 cm
Прстен Перница Големина:
20*20cm
Пен Носителот Големина:
9*9*2cm
Занает:
Рачно изработени
Пакетот Вклучува:
3Pcs/set

Слични предлози