.

.

Долу Parkas Жените памук-поместена јакна зимска средна должина надолу памучна јакна големи димензии жените тенка јакни Слободни 8865

Долу Parkas Жените памук-поместена јакна зимска средна должина надолу памучна јакна големи димензии жените тенка јакни Слободни

DEN 1079.00
DEN 1438.56
-25 %

Износ
Во продавницата.

Долу Parkas Жените памук-поместена јакна зимска средна должина надолу памучна јакна големи димензии жените тенка јакни Слободни 8865
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Тежина:
0.78-1kg
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Копчето,Pleated,Синџири,Патентите
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
поместена јакна 8865
Ткаенина Тип:
Batik
Тип:
Тенок
Пополнување:
Памук
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Одредување На Содржина:
50%

Слични предлози