.

.

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за MyPhone Луна II 5.7 inch СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за MyPhone Луна II 5.7 inch СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за My Phone Луна II 5.7 inch Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

За производот

Функција:
Потпирачот
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Големина:
5.7inch Screen
Компатибилен Бренд:
myPhone
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
Функција:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard

Слични предлози