.

.

Луксузна СТП Кожен Паричник Торбичка Џеб Флип Случај Со 3 Слотот за Држачот на Картичката Задниот Потпирач Случаи Телефон Покритие За Huawei Искачи XT @

Луксузна СТП Кожен Паричник Торбичка Џеб Флип Случај Со 3 Слотот за Држачот на Картичката Задниот Потпирач Случаи Телефон Покритие

DEN 163.00
DEN 191.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
Нови генерички Книга Тип Кожа Случај Количина : 1 Совршено дизајниран за вашиот мобилен телефон Високо Квалитетни и Издржливи, Книга тип отворање дизајн на Иновативни Тешко тело понудата е одлична за заштита на Нови Rubberized тешко пластика во внатрешноста, многу издржливи и мазна Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани Исечок дизајн за Звучник, Микрофон, Екран, копчиња,камера и пристаништа Совршен за користење во било какви активности на отворено да се патува, да се заштити вашиот мобилен телефон на Специјален дизајн стојат дозволувајќи им на приказот Пејсаж за гледање видео Форма-одговара моделирани кожа случај обезбедува елегантни заштита 1 Вграден Кредитна Картичка Слотови Материјал : Синтетички Кожа надвор и rubberized пластика во внатрешноста на Додаток само, Телефонот не се вклучени.
Спецификации : Состојба : 100% Нов & Висок Квалитет
Материјал : СТП Кожа Достапни Боја : Црна, Топла Розова,Црвена
Компатибилен со : За Huawei Искачи XT Пакет се вклучени :
1 x Кожа Телефон Случај

За производот

Бренд Име:
ELEPHONE
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
6.0 inch
Материјал:
кожа
Карактеристики 1:
Паричникот Случај
Карактеристики 2:
Држачот На
Карактеристики 3:
торбичка случај
Карактеристики 4:
Флип Случај

Слични предлози