.

.

Луксузна Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај за Asus ZenFone C ZC451CG 4.5 инчен Картичка Слотови Носителот Стојат прекривачот Coque Capa

Луксузна Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај за Asus ZenFone C ZC451CG 4.5 инчен Картичка Слотови Носителот Стојат прекривачот

DEN 189.00
DEN 314.40
-40 %

Износ
Во продавницата.


Луксузна Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај за Asus Zen Fone C ZC451 CG 4.5 инчен Флип Стојат Картичка Поклопец на Слот за Coque Funda
Ве Молиме Имајте Во Предвид
Russion пријатели,ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме, поради политиката на руската обичаи , така што можете да ја примите вашата нарачка успешно.
Ве молиме Одберете го Точниот Модел на Телефон , или можете да ни оставите порака, да confirme вашиот модел на телефон. Ве молиме контактирајте со нас за решенија пред да замине негативни ,неутрални повратни информации или отворање на спорови, ние се стремиме да обезбедиме најголема услуга на највисоко задоволство на сите наши клиенти.
Производи Екранот


За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
for Asus ZenFone C ZC451CG 4.5inch
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Гроздобер,Обичен
Карактеристики:
Кожен Паричник Картичка Слотови Потпирачот Стојат Носителот
Бренд Име:
YINGHUI
Компатибилен Бренд:
за Asus ZenFone C ZC451CG 4.5 inch
Трговија на големо:
Најдобра цена поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
дизајн:
Паричникот Телефон случај покрие coque capa fundas
боја:
8 бои
Состојба:
100% Сосема нов Висок Квалитет
Број На Модел На:
за Asus ZenFone C ZC451CG 4.5 inch
Материјал:
кожа

Слични предлози